2027
Máme radost, článek se vám líbí.
Už si ho přečetlo 2027 lidí, buďte další
26.11.2019

Oblékněte svůj mobil či tablet do vánočního!

Vánoční svátky už klepou na dveře, tak proč nedostat sváteční náladu i do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Hledáte nějakou zábavnou vánoční aplikaci, která vám zkrátí čekání na Ježíška? Tady je pár tipů pro iOS i Android!

Hoďte se do vánočního

Hitem letošních Vánoc je aplikace, která z vás udělá Santova elfa. Aplikace ElfYourself je dostupná pro iOS i pro Android a během pár okamžiků vás zanese do předpřipraveného vánočního videa. Těch je k dispozici opravdu velké množství. Stačí stáhnout profilovou fotku z Facebooku nebo si rovnou nějakou vytvořit a zábavné video je na světě. Vánočně poskakovat můžete nejen vy, ale i vaši přátelé, pes či novopečený člen rodiny.

Když dostanete chuť na koledy

K Vánocům neodmyslitelně patří koledy. Ty české dnes naleznete v každé službě pro streamování hudby, která může být i výborným dárkem. Pokud ale máte rádi ty anglické, můžete se spolehnout i na vánoční aplikace. Koledy zdarma najdete jak na iOS, tak na Androidu. A pokud vás vánoční hudba zcela pohltí, vždycky je tu aplikace Christmas RADIO pro iOS i pro Android.

Je libo virtuální adventní kalendář?

Kdo by neměl rád adventní kalendáře. Ten mobilní vám ušetří nějaké ty kalorie z čokolády, a navíc si užijete zábavu díky malé hře. To už se vyplatí, co říkáte? Jako bonus máte jedno políčko navíc, protože v USA se Vánoce slaví až 25. prosince. Adventní kalendář najdete jak pro iOS, tak pro Android.

Oblečte mobil do vánočního

Uživatelé Androidu se mohou ve vánoční náladě posunout dokonce ještě o kus dál. Pokud oželí nějakých těch pár mAh kapacity svého akumulátoru každý den, mohou si na pozadí telefonu nainstalovat živou připomínku Vánoc. Pomůže jim v tom aplikace Vánoční Živé Tapety, která nabízí velké množství animovaných pozadí s vánoční tematikou.

Že nemáte Android? Nevadí. Spoustu vánočních tapet najdete pro iOS v aplikaci Amazing Christmas Wallpapers.

Je libo vánoční hru?

A nebyly by to kompletní Vánoce, kdybychom na závěr nepřidali i nějakou tu hru. Letošním hitem je ministrategie Farm Snow: Happy Christmas. V této hře stavíte vánoční vesničku na severním pólu, při které musíte budovat továrny na hračky, sbírat nejrůznější odměny a podobně. Zahrát si ji mohou majitelé zařízení s iOS i Androidem.

Že máte raději něco logičtějšího? Není problém! Zkuste hru Christmas Cookie, která vás zabaví na dlouhé hodiny. Ale pozor, každý tah se počítá. Zde ji najdete pro iOS i pro Android.

Přidat nový komentář

×

  Nemělo by vám uniknout

  09.06.2021

  Jak influenceři ovlivňují naše děti?

  Každý z nás má své hrdiny a idoly, kteří na něj působí a ovlivňují jej. Ať již se jedná o módní trendy, používaná slova nebo názory. Za našeho dětství to byli především herci a zpěváci. U dnešní…

  29.12.2020

  Víte, jak od ledna na drony?

  Pro majitele dronů začínají od 1. ledna platit nová pravidla. Pro většinu pilotů představuje největší změnu povinná registrace a označení jejich stroje. Mění se však i další pravidla pro létání.

  02.11.2020

  Váš balíček čeká… A podvodníci s ním!

  V posledních dnech se v České republice začala šířit další vlna podvodných zpráv, tzv. phishingu. Tentokrát jsou tyto zprávy se zneužitým logem České pošty a snaží se v uživatelích vzbudit dojem, že…

  13.08.2020

  Jonathan Galindo ‑ nový fenomén, který straší děti

  Již je to pár let, co děti a jejich rodiče strašila on-line výzva Modrá velryba či děsivě vyhlížející Momo, která přes WhatsApp posílala zprávy s násilným obsahem. Oba "strašáci" již začali pozvolna…