{/syntax}
3567
Máme radost, článek se vám líbí.
Už si ho přečetlo 3567 lidí, buďte další
17.12.2019

Upravte si sváteční fotky jednoduše v mobilu!

O Vánocích pořizujeme velké množství fotografií. Vánoční trhy, stromečky, výlety, dárky, večeře, setkání s přáteli i silvestr. Ne vždy však máme pro focení optimální podmínky. V dnešní době to ale nevadí, protože spousta věcí se dá ještě vylepšit! Jak na to?

Adobe Photoshop Express

Photoshop se stal synonymem pro úpravu fotografií. Do telefonu si můžete stáhnout odlehčenou verzi, která je jednodušší i na ovládání. V Adobe si můžete vybrat z desítek přednastavených filtrů, různých úprav, ořezů, vinět apod. Je tam zkrátka téměř vše, na co si vzpomenete. Základní funkce jsou zdarma, ty pokročilejší za jednorázový poplatek. K dispozici je pro Android i iOS.

 SnapSeed

Bezplatnou odpovědí Googlu na Photoshop Express je aplikace SnapSeed. Ta se velice rychle posouvá kupředu a nabízí celou řadu funkcí, které však občas vyžadují trochu experimentování. Základem jsou filtry, kterým se tu říká „vzhledy“. Ty můžete použít tak, jak jsou. Potom tu jsou také „nástroje“, což jsou často filtry, které si můžete sami poměrně detailně upravovat. Aplikace je zcela zdarma pro Android i pro iOS.

 Photo Editor Pro

Pak tu máme aplikaci Polish – Photo Editor. Ta v bezplatné verzi nabízí většinu funkcí, ale bohužel také reklamy. K dispozici jsou však i placené verze aplikace, ať už ve formě předplatného, či jednorázového odstranění všech reklam. Polish je velmi silný ve vytváření koláží a nadchne i možnostmi úprav. Plná verze obsahuje desítky přednastavených filtrů. I ta bezplatná ale potěší množstvím nejrůznějších úprav či možností doplnit nejrůznější světelné efekty, obrázky, text, ale také třeba vousy, svaly apod. Pro Android ji hledejte zde a pro iOS tady.

AirBrush: Easy Photo Editor

Netradičním editorem fotografií je AirBrush. Tato aplikace se zcela vymyká ostatním fotoeditorům, protože se zaměřuje primárně na úpravy nedokonalostí nikoliv fotografií jako takových, ale v našem vzhledu. Část pojmenovaná jako „retuš“ umožňuje zjemnit rysy, upravit oči, barvu zubů, nedokonalosti pleti, odstranit akné, změnit obočí, vytvořit plnější rty, zkrátka cokoliv. Jednoduše dotvořit můžete také make-up. Umělá inteligence vše sama najde a upraví. Kromě toho se připravte i na desítky filtrů a na obvyklé úpravy fotografií, včetně ořezů, rozmazání, nastavení saturace, jasu, kontrastu apod. Aplikace je k dispozici pro Android i iOS, avšak za řadu funkcí si bohužel budete muset připlatit, a to formou předplatného.

Přidat nový komentář

×

  Nemělo by vám uniknout

  20.07.2023

  Co poslouchat o kyberbezpečnosti

  Podcasty se staly běžnou součástí našeho života. Během léta si jejich poslechem můžeme zpříjemnit volné dny nebo dovolenou. Poslechnout si je můžeme v autě, v lese, u vody i v naší oblíbené kavárně.

  09.05.2023

  Podcasty KyberGuru odhalují zákulisí internetové kriminality

  Desetidílný podcastový seriál KyberGuru osvětluje posluchačům pět aktuálních témat, která se týkají každého uživatele internetu.

  21.11.2022

  8 otázek a odpovědí k elektronické identitě

  Usnadňuje podání žádosti o příspěvek na bydlení, daňového přiznání nebo přihlášení k portálu zdravotní pojišťovny. Řeč je o elektronické identitě.

  14.06.2022

  Podvodníci loví na Instagramu. Zneužívají přitom ČEZ i Aktuálně.cz

  Na české uživatele Instagramu v těchto dnech útočí reklama na výhodné investování do akcií energetické společnosti ČEZ.