1785
Máme radost, článek se vám líbí.
Už si ho přečetlo 1785 lidí, buďte další
17.12.2019

Upravte si sváteční fotky jednoduše v mobilu!

O Vánocích pořizujeme velké množství fotografií. Vánoční trhy, stromečky, výlety, dárky, večeře, setkání s přáteli i silvestr. Ne vždy však máme pro focení optimální podmínky. V dnešní době to ale nevadí, protože spousta věcí se dá ještě vylepšit! Jak na to?

Adobe Photoshop Express

Photoshop se stal synonymem pro úpravu fotografií. Do telefonu si můžete stáhnout odlehčenou verzi, která je jednodušší i na ovládání. V Adobe si můžete vybrat z desítek přednastavených filtrů, různých úprav, ořezů, vinět apod. Je tam zkrátka téměř vše, na co si vzpomenete. Základní funkce jsou zdarma, ty pokročilejší za jednorázový poplatek. K dispozici je pro Android i iOS.

 SnapSeed

Bezplatnou odpovědí Googlu na Photoshop Express je aplikace SnapSeed. Ta se velice rychle posouvá kupředu a nabízí celou řadu funkcí, které však občas vyžadují trochu experimentování. Základem jsou filtry, kterým se tu říká „vzhledy“. Ty můžete použít tak, jak jsou. Potom tu jsou také „nástroje“, což jsou často filtry, které si můžete sami poměrně detailně upravovat. Aplikace je zcela zdarma pro Android i pro iOS.

 Photo Editor Pro

Pak tu máme aplikaci Polish – Photo Editor. Ta v bezplatné verzi nabízí většinu funkcí, ale bohužel také reklamy. K dispozici jsou však i placené verze aplikace, ať už ve formě předplatného, či jednorázového odstranění všech reklam. Polish je velmi silný ve vytváření koláží a nadchne i možnostmi úprav. Plná verze obsahuje desítky přednastavených filtrů. I ta bezplatná ale potěší množstvím nejrůznějších úprav či možností doplnit nejrůznější světelné efekty, obrázky, text, ale také třeba vousy, svaly apod. Pro Android ji hledejte zde a pro iOS tady.

AirBrush: Easy Photo Editor

Netradičním editorem fotografií je AirBrush. Tato aplikace se zcela vymyká ostatním fotoeditorům, protože se zaměřuje primárně na úpravy nedokonalostí nikoliv fotografií jako takových, ale v našem vzhledu. Část pojmenovaná jako „retuš“ umožňuje zjemnit rysy, upravit oči, barvu zubů, nedokonalosti pleti, odstranit akné, změnit obočí, vytvořit plnější rty, zkrátka cokoliv. Jednoduše dotvořit můžete také make-up. Umělá inteligence vše sama najde a upraví. Kromě toho se připravte i na desítky filtrů a na obvyklé úpravy fotografií, včetně ořezů, rozmazání, nastavení saturace, jasu, kontrastu apod. Aplikace je k dispozici pro Android i iOS, avšak za řadu funkcí si bohužel budete muset připlatit, a to formou předplatného.

Přidat nový komentář

×

  Nemělo by vám uniknout

  09.06.2021

  Jak influenceři ovlivňují naše děti?

  Každý z nás má své hrdiny a idoly, kteří na něj působí a ovlivňují jej. Ať již se jedná o módní trendy, používaná slova nebo názory. Za našeho dětství to byli především herci a zpěváci. U dnešní…

  29.12.2020

  Víte, jak od ledna na drony?

  Pro majitele dronů začínají od 1. ledna platit nová pravidla. Pro většinu pilotů představuje největší změnu povinná registrace a označení jejich stroje. Mění se však i další pravidla pro létání.

  02.11.2020

  Váš balíček čeká… A podvodníci s ním!

  V posledních dnech se v České republice začala šířit další vlna podvodných zpráv, tzv. phishingu. Tentokrát jsou tyto zprávy se zneužitým logem České pošty a snaží se v uživatelích vzbudit dojem, že…

  13.08.2020

  Jonathan Galindo ‑ nový fenomén, který straší děti

  Již je to pár let, co děti a jejich rodiče strašila on-line výzva Modrá velryba či děsivě vyhlížející Momo, která přes WhatsApp posílala zprávy s násilným obsahem. Oba "strašáci" již začali pozvolna…