1369
Máme radost, článek se vám líbí.
Už si ho přečetlo 1369 lidí, buďte další
07.12.2020

Pojďte se vánočně naladit

Druhý advent je za námi a chtě nechtě začínáme všichni nasávat vánoční atmosféru. Světelné řetězy již zdobí nejednu domácnost, vůně vánočního cukroví se line z mnoha kuchyní, děti už netrpělivě vyhlížejí Ježíška a začínají se těšit na dárky. Pro ty, co se na příchod Vánoc těší a chtějí udělat radost svým blízkým a kamarádům hezkou fotografií, přinášíme pár tipů na aplikace, které z vašich fotek vykouzlí vánoční přání či příspěvek na sociální sítě.

 

Christmas photo frame 2020

V aplikaci Christmas photo frame 2020 si můžete vybrat z poměrně velkého množství fotorámečků a zasadit do nich fotografii svých ratolestí, domácích mazlíčků či celé rodiny. Nicméně, připravte se na to, že při tvorbě přání budete muset zhlédnout několik reklam, jelikož aplikace je zdarma. Ovšem výsledný obrázek už neobsahuje žádný vodoznak.

Někdo možná namítne, že zde najdete popisky pouze v anglickém jazyce, avšak sousloví „Merry Christmas“ se již vžilo i u nás a naopak generace mladých lidí to může hodnotit velice pozitivně, jelikož angličtina stále více proniká do jejich slovníku.

Zkuste buď výrobu klasického přání nebo speciální šablony na sociální sítě. Pokud používáte Instagram, využijte čtvercový formát.

Vkládáte rádi příběhy na Facebook? Doprovoďte svou fotografii citátem s vánočním nádechem.

 

Christmas Photo Frames, Effects & Cards Art

Další vánoční aplikací je Christmas Photo Frames, Effects & Cards Art, kde si vytvoříte přání „v pohybu“. Buď rozpohybujete sami sebe a můžete k tomu zpívat vánoční píseň, nebo kolem sebe necháte padat sněhové vločky. Najdete zde i efekt nostalgických obrázků. U některých šablon dokonce máte možnost přidávat vlastní text. Na všech vytvořených obrázcích a videích vám však přistane nálepka medvídka, která informuje o tom, že fotografie byla upravena ve vánoční aplikaci. Pokud se jí chcete zbavit, musíte si připlatit 4,99 USD. Poté se vám rovněž odkryjí další uzamčené šablony. Ale i bezplatná verze jich nabízí nepřeberné množství.

 

Christmas Songs

Chcete tip na aplikaci s nejznámějšími anglickými koledami? Zkuste Christmas Songs. Písničky se vám přehrají s titulky, takže můžete přizvat i děti a nenásilnou formou se učit anglicky.

 

 

Přejeme vám hravé prožití Vánoc!

Přidat nový komentář

×

  Nemělo by vám uniknout

  09.06.2021

  Jak influenceři ovlivňují naše děti?

  Každý z nás má své hrdiny a idoly, kteří na něj působí a ovlivňují jej. Ať již se jedná o módní trendy, používaná slova nebo názory. Za našeho dětství to byli především herci a zpěváci. U dnešní…

  29.12.2020

  Víte, jak od ledna na drony?

  Pro majitele dronů začínají od 1. ledna platit nová pravidla. Pro většinu pilotů představuje největší změnu povinná registrace a označení jejich stroje. Mění se však i další pravidla pro létání.

  02.11.2020

  Váš balíček čeká… A podvodníci s ním!

  V posledních dnech se v České republice začala šířit další vlna podvodných zpráv, tzv. phishingu. Tentokrát jsou tyto zprávy se zneužitým logem České pošty a snaží se v uživatelích vzbudit dojem, že…

  13.08.2020

  Jonathan Galindo ‑ nový fenomén, který straší děti

  Již je to pár let, co děti a jejich rodiče strašila on-line výzva Modrá velryba či děsivě vyhlížející Momo, která přes WhatsApp posílala zprávy s násilným obsahem. Oba "strašáci" již začali pozvolna…