{/syntax}
2547
Máme radost, článek se vám líbí.
Už si ho přečetlo 2547 lidí, buďte další
07.12.2020

Pojďte se vánočně naladit

Druhý advent je za námi a chtě nechtě začínáme všichni nasávat vánoční atmosféru. Světelné řetězy již zdobí nejednu domácnost, vůně vánočního cukroví se line z mnoha kuchyní, děti už netrpělivě vyhlížejí Ježíška a začínají se těšit na dárky. Pro ty, co se na příchod Vánoc těší a chtějí udělat radost svým blízkým a kamarádům hezkou fotografií, přinášíme pár tipů na aplikace, které z vašich fotek vykouzlí vánoční přání či příspěvek na sociální sítě.

 

Christmas photo frame 2020

V aplikaci Christmas photo frame 2020 si můžete vybrat z poměrně velkého množství fotorámečků a zasadit do nich fotografii svých ratolestí, domácích mazlíčků či celé rodiny. Nicméně, připravte se na to, že při tvorbě přání budete muset zhlédnout několik reklam, jelikož aplikace je zdarma. Ovšem výsledný obrázek už neobsahuje žádný vodoznak.

Někdo možná namítne, že zde najdete popisky pouze v anglickém jazyce, avšak sousloví „Merry Christmas“ se již vžilo i u nás a naopak generace mladých lidí to může hodnotit velice pozitivně, jelikož angličtina stále více proniká do jejich slovníku.

Zkuste buď výrobu klasického přání nebo speciální šablony na sociální sítě. Pokud používáte Instagram, využijte čtvercový formát.

Vkládáte rádi příběhy na Facebook? Doprovoďte svou fotografii citátem s vánočním nádechem.

 

Christmas Photo Frames, Effects & Cards Art

Další vánoční aplikací je Christmas Photo Frames, Effects & Cards Art, kde si vytvoříte přání „v pohybu“. Buď rozpohybujete sami sebe a můžete k tomu zpívat vánoční píseň, nebo kolem sebe necháte padat sněhové vločky. Najdete zde i efekt nostalgických obrázků. U některých šablon dokonce máte možnost přidávat vlastní text. Na všech vytvořených obrázcích a videích vám však přistane nálepka medvídka, která informuje o tom, že fotografie byla upravena ve vánoční aplikaci. Pokud se jí chcete zbavit, musíte si připlatit 4,99 USD. Poté se vám rovněž odkryjí další uzamčené šablony. Ale i bezplatná verze jich nabízí nepřeberné množství.

 

Christmas Songs

Chcete tip na aplikaci s nejznámějšími anglickými koledami? Zkuste Christmas Songs. Písničky se vám přehrají s titulky, takže můžete přizvat i děti a nenásilnou formou se učit anglicky.

 

 

Přejeme vám hravé prožití Vánoc!

Přidat nový komentář

×

  Nemělo by vám uniknout

  21.11.2022

  8 otázek a odpovědí k elektronické identitě

  Usnadňuje podání žádosti o příspěvek na bydlení, daňového přiznání nebo přihlášení k portálu zdravotní pojišťovny. Řeč je o elektronické identitě.

  14.06.2022

  Podvodníci loví na Instagramu. Zneužívají přitom ČEZ i Aktuálně.cz

  Na české uživatele Instagramu v těchto dnech útočí reklama na výhodné investování do akcií energetické společnosti ČEZ.

  13.05.2022

  Pozor na falešné SMS!

  Uživatelé mobilních telefonů s operačním systémem Android by se měli mít na pozoru. Sítěmi českých mobilních operátorů se šíří malware Flutbot, který útočí právě na takováto zařízení.

  09.11.2021

  Varování před ruskými přítelkyněmi: skutečný příběh

  Varování před seznamováním s dívkami z východu není ničím novým. Obvykle se však dočteme, že podvodníky toužící po našich penězích poznáme velmi snadno. Např. podle oslovení přes Facebook, ověřením…