1582
Máme radost, článek se vám líbí.
Už si ho přečetlo 1582 lidí, buďte další
07.12.2020

Pojďte se vánočně naladit

Druhý advent je za námi a chtě nechtě začínáme všichni nasávat vánoční atmosféru. Světelné řetězy již zdobí nejednu domácnost, vůně vánočního cukroví se line z mnoha kuchyní, děti už netrpělivě vyhlížejí Ježíška a začínají se těšit na dárky. Pro ty, co se na příchod Vánoc těší a chtějí udělat radost svým blízkým a kamarádům hezkou fotografií, přinášíme pár tipů na aplikace, které z vašich fotek vykouzlí vánoční přání či příspěvek na sociální sítě.

 

Christmas photo frame 2020

V aplikaci Christmas photo frame 2020 si můžete vybrat z poměrně velkého množství fotorámečků a zasadit do nich fotografii svých ratolestí, domácích mazlíčků či celé rodiny. Nicméně, připravte se na to, že při tvorbě přání budete muset zhlédnout několik reklam, jelikož aplikace je zdarma. Ovšem výsledný obrázek už neobsahuje žádný vodoznak.

Někdo možná namítne, že zde najdete popisky pouze v anglickém jazyce, avšak sousloví „Merry Christmas“ se již vžilo i u nás a naopak generace mladých lidí to může hodnotit velice pozitivně, jelikož angličtina stále více proniká do jejich slovníku.

Zkuste buď výrobu klasického přání nebo speciální šablony na sociální sítě. Pokud používáte Instagram, využijte čtvercový formát.

Vkládáte rádi příběhy na Facebook? Doprovoďte svou fotografii citátem s vánočním nádechem.

 

Christmas Photo Frames, Effects & Cards Art

Další vánoční aplikací je Christmas Photo Frames, Effects & Cards Art, kde si vytvoříte přání „v pohybu“. Buď rozpohybujete sami sebe a můžete k tomu zpívat vánoční píseň, nebo kolem sebe necháte padat sněhové vločky. Najdete zde i efekt nostalgických obrázků. U některých šablon dokonce máte možnost přidávat vlastní text. Na všech vytvořených obrázcích a videích vám však přistane nálepka medvídka, která informuje o tom, že fotografie byla upravena ve vánoční aplikaci. Pokud se jí chcete zbavit, musíte si připlatit 4,99 USD. Poté se vám rovněž odkryjí další uzamčené šablony. Ale i bezplatná verze jich nabízí nepřeberné množství.

 

Christmas Songs

Chcete tip na aplikaci s nejznámějšími anglickými koledami? Zkuste Christmas Songs. Písničky se vám přehrají s titulky, takže můžete přizvat i děti a nenásilnou formou se učit anglicky.

 

 

Přejeme vám hravé prožití Vánoc!

Přidat nový komentář

×

  Nemělo by vám uniknout

  09.11.2021

  Varování před ruskými přítelkyněmi: skutečný příběh

  Varování před seznamováním s dívkami z východu není ničím novým. Obvykle se však dočteme, že podvodníky toužící po našich penězích poznáme velmi snadno. Např. podle oslovení přes Facebook, ověřením…

  28.09.2021

  Soutěžte s projektem Kraje pro bezpečný internet

  Až do 28. února 2022 se žáci a studenti základních a středních škol z celé České republiky mohou zapojit do soutěže s projektem Kraje pro bezpečný internet, dozvědět se, jak se bezpečně pohybovat na…

  06.09.2021

  Vzdělávání pro učitele – e‑learningy o internetové bezpečnosti s novými tipy do výuky

  V rámci projektu Kraje pro bezpečný internet vytváříme e-learningové kurzy nejen pro učitele, ale i pro rodiče, děti nebo sociální pracovníky. Všechny tyto kurzy procházejí pravidelnou aktualizací,…

  09.06.2021

  Jak influenceři ovlivňují naše děti?

  Každý z nás má své hrdiny a idoly, kteří na něj působí a ovlivňují jej. Ať již se jedná o módní trendy, používaná slova nebo názory. Za našeho dětství to byli především herci a zpěváci. U dnešní…