{/syntax}

O projektu

Prostředí internetu skrývá v dnešní době řadu bezpečnostních nástrah. Některé člověk odhalí hned, jiné jsou skryté. Proto společnost GORDIC ve spolupráci s projektem Kraje pro bezpečný internet představují projekt Vím, kam klikám. Chceme vám přinášet varování v oblasti internetové bezpečnosti i představovat novinky z oboru. Na co si dát pozor, jak se chovat bezpečně na internetu, jak si uhlídat děti, ale zároveň jak využívat moderní technologie naplno. Kromě toho na těchto stránkách najdete také spoustu tipů na bezpečné aplikace, které vám mohou pomoci v každodenním životě.

Napište nám

Nemělo by vám uniknout

20.07.2023

Co poslouchat o kyberbezpečnosti

Podcasty se staly běžnou součástí našeho života. Během léta si jejich poslechem můžeme zpříjemnit volné dny nebo dovolenou. Poslechnout si je můžeme v autě, v lese, u vody i v naší oblíbené kavárně.

09.05.2023

Podcasty KyberGuru odhalují zákulisí internetové kriminality

Desetidílný podcastový seriál KyberGuru osvětluje posluchačům pět aktuálních témat, která se týkají každého uživatele internetu.

21.11.2022

8 otázek a odpovědí k elektronické identitě

Usnadňuje podání žádosti o příspěvek na bydlení, daňového přiznání nebo přihlášení k portálu zdravotní pojišťovny. Řeč je o elektronické identitě.

14.06.2022

Podvodníci loví na Instagramu. Zneužívají přitom ČEZ i Aktuálně.cz

Na české uživatele Instagramu v těchto dnech útočí reklama na výhodné investování do akcií energetické společnosti ČEZ.